Terms and Policies

« بازگشت به صفحه اصلی

قوانین و مقررات

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ استفاده از هر یک از خدمات رایگان و غیررایگان IN3TA و متعلقات آن، به منزله توافق کاربر با موارد ذکر شده در آدرس https://in3ta.com/terms/ تلقی می‌گردد و لازم به ذکر است که کاربران می‌بایست قوانین و مقررات را هر چند وقت یک‌بار از آدرس ذکر شده مطالعه نمایند تا در صورت به‌روزرسانی آن مطلع شوند. قوانین و مقررات درج شده، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود. IN3TA و متعلقات آن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

سفارش‌ها:

۱- برای ثبت سفارش ابتدا کل مبلغ دریافت می‌شود و بعد از تایید تراکنش بانکی، سفارش مورد نظر قابل پیگیری خواهد بود. همچنین در صورت انجام تراکنش بانکی به وسیله کارت به کارت، عکس رسید پرداختی می‌بایست ارسال شود. قابل ذکر است که قیمت ها مقطوع می‌باشند و مبلغ پرداختی عودت داده نمی‌شود. ۲- پیج کاربر می‌بایست از شروع تا پایان سفارش عمومی (Public) باشد و نام کاربری (Username) آن تغییر نکند. در صورتیکه پیج یا پست موردنظر به هر عنوانی از دسترس خارج شود، مسئولیت آن بر عهده کاربر است. ۳- هر آیتم تنها برای یک پست یا پیج می‌باشد و قابل تقسیم بین چند پست یا پیج نیست. ۴- سفارش پرداخت شده، قابل تغییر نیست. ۵- جهت جلوگیری از تداخل کاربر نباید قبل از سفارش یا هنگام ارسال سفارش، از سرویس دهنده دیگری سفارش مشابه دریافت کند. ۶- کاربران می‌بایست به اطلاعات ثبت شده از قبیل ایمیل و شماره تلفن ثبت شده در فرآیند ثبت نام و خرید، جهت پیگیری و دریافت سفارش دسترسی داشته باشند و نباید با اطلاعات دیگری که با اطلاعات ثبت شده مغایرت دارد، جهت پیگیری و دریافت سفارش اقدام کنند. ۷- کاربر می‌بایست پس از خرید، در صورتیکه سفارش را دریافت نکرد، بلافاصله اطلاعات خرید خود را از طریق راه‌های ارتباطی اعلام کند. ۸- در صورت رخ دادن مشکل در سفارش به واسطه موارد فنی یا تغییر شرایط اینستاگرام، ممکن است سفارش دچار تاخیر شده و در این شرایط کاربر می‌بایست تا حل مشکل صبر کند. ۹- در صورت خرید پیج اینستاگرام می‌بایست بعد از دریافت آن پسورد، ایمیل و شماره تلفن پیج بلافاصله عوض و تایید شود. ۱۰- هرگونه بازخورد مربوط به فالوور ها و پیج های فروخته شده، از قبیل ریزش فالوور و تعداد لایک ها، بستگی به خود کاربر دارد و هیچگونه ضمانتی وجود ندارد.

ربات اینستاگرام:

۱- در صورت رخ دادن مشکل در سایت به واسطه موارد فنی یا تغییر شرایط اینستاگرام، ممکن است کاربر تا حل مشکل نتواند از خدمات ربات اینستاگرام استفاده کند. ۲- مقدار فالوور جذب شده و هرگونه بازخورد در پیج از قبیل تعداد لایک‌ها و کامنت‌های جذب شده به واسطه ربات اینستاگرام، بستگی به خود کاربر دارد و هیچگونه ضمانتی وجود ندارد. ۳- کاربر با مسولیت خود از خدمات ربات اینستاگرام استفاده میکند. در صورت مسدود یا محدود شدن اکانت کاربر توسط اینستاگرام، IN3TA و متعلقات آن هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

حریم خصوصی:

استفاده از خدمات رایگان و غیررایگان IN3TA و متعلقات آن، به منزله قبول موارد درج شده در آدرس https://in3ta.com/privacy/ تلقی می‌گردد و لازم به ذکر است که کاربران می‌بایست حریم خصوصی را هر چند وقت یک‌بار از آدرس ذکر شده مطالعه نمایند تا در صورت به‌روزرسانی آن مطلع شوند. حریم خصوصی درج شده، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.